Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

wykładowca 2020-04-21 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
Jednostka organizacyjna
Wyższa Szkoła Kształcenia Zawodowego
stanowisko
wykładowca
dziedzina nauki
Finanse i Rachunkowość
liczba etatów
10
województwo
zachodniopomorskie
miasto
Szczecin
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
http://www.wskz.pl/
słowa kluczowe
finanse, rachunkowość, księgowość, podatki, controlling, zarządzanie, kadry i płace, prawo, bhp, RODO, Inwestycje
data publikacji
2020-04-21 00:00:00
data wygaśnięcia
2020-11-30 00:00:00
opis
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: WYKŁADOWCA FINANSE I RACHUNKOWOŚĆ Opis stanowiska: Tworzenie programów szkoleniowych i prezentacji szkoleniowych, które udostępniane będą studentom. Przewidziane formy współpracy : Przygotowanie autorskich wykładów skierowanych do studentów studiów podyplomowych w formie nagrań realizowanych we Wrocławiu lub całkowicie zdalne, tworzenie materiałów dydaktycznych, dostosowanych do wymagań programu szkolenia. Wymagania: Wykształcenie minimum magisterskie poparte dorobkiem naukowym, tytuł naukowy doktora lub profesora, związane z księgowością, finansami, rachunkowością, prawem podatkowym, obszarem kadr i płac oraz pokrewnymi dziedzinami. Wieloletnie doświadczenie w zakresie nauczanego przedmiotu - na stanowisku wykładowcy, trenera lub praktyka z wieloletnim doświadczeniem i sukcesami. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, prezentacji itp., Możliwość podjęcia współpracy w pojedyncze dni w tygodniu lub w weekendy. Atutem będzie komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz brak obaw co do wystąpień publicznych. Oferujemy: Pracę dodatkową, którą można pogodzić z głównym źródłem dochodu. Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło lub B2B – w przypadku zadowalającej współpracy stałe i częste zlecenia. Atrakcyjne wynagrodzenie. Dogodne warunki realizacji zleceń - w centrum Wrocławia (w przypadku wysłania materiałów - zdalnie). OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE CV DO 30.11.2020 NA ADRES MAILOWY: anna.antas@wskz.pl
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików