Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2019-11-06 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Wydział Lekarski Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie
Jednostka organizacyjna
Wydział Lekarski
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
nauk medycznych i nauk o zdrowiu
liczba etatów
1
województwo
warmińsko-mazurskie
miasto
Olsztyn
przedział wynagrodzenia
3205-3300
Link do strony www
http://www.uwm.edu.pl/pracawnauce/konkurs-na-stanowisko-asystenta-pracownika-badawczo-dydaktycznego-katedrze-farmakologii
słowa kluczowe
data publikacji
2019-11-06 00:00:00
data wygaśnięcia
2019-12-06 00:00:00
opis
Kandydat ubiegający się o stanowisko asystenta pracownika badawczo-dydaktycznego powinien posiadać • tytuł zawodowy lekarza, • specjalizacja z zakresu chorób wewnętrznych, • w trakcie specjalizacji z farmakologii klinicznej, • udokumentowany dorobek naukowy, • doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć ze studentami, • kwalifikacje i predyspozycje do pracy naukowo-badawczej • biegła znajomość języka angielskiego, • umiejętność pracy w zespole • co najmniej 40 pkt. MNiSW • co najmniej 20 pkt. w czasopismach z IF
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików