Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

wykładowca 2020-04-23 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa
Jednostka organizacyjna
Prawo
stanowisko
wykładowca
dziedzina nauki
Prawo
liczba etatów
5
województwo
kujawsko-pomorskie
miasto
Bydgoszcz
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
http://studia-podyplomowe.pl/
słowa kluczowe
Prawo, Wykładowca, Praca, Bydgoszcz
data publikacji
2020-04-23 00:00:00
data wygaśnięcia
2020-11-30 00:00:00
opis
Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko: WYKŁADOWCA PRAWO Opis stanowiska: Tworzenie programów szkoleniowych i prezentacji szkoleniowych, które udostępniane będą studentom, Przygotowywanie autorskich wykładów skierowanych dla studentów studiów podyplomowych w formie nagrań, Stworzenie materiałów szkoleniowych, Dostosowanie do wymagań programu szkolenia. Wymagania: Wykształcenie wyższe, związane z prawem, administracją oraz pokrewnymi dziedzinami, doświadczenie w zakresie nauczanego przedmiotu - na stanowisku wykładowcy, trenera lub praktyka z doświadczeniem i sukcesami, Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń, prezentacji, webinariów itp., Gotowość do podjęcia współpracy w pojedyncze dni lub w weekendy, Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, Brak obaw do wystąpień publicznych, Rzetelne realizowanie powierzonych obowiązków. Oferujemy: Pracę dodatkową, którą można pogodzić z głównym źródłem dochodu, Zatrudnienie na podstawie umowy o dzieło – w przypadku zadowalającej współpracy stałe i częste zlecenia, Atrakcyjne wynagrodzenie, Zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego, Dogodne warunki realizacji zleceń - w centrum Wrocławia (w przypadku wysłania materiałów - zdalnie). OSOBY ZAINTERESOWANE PROSZONE SĄ O PRZESŁANIE CV DO 30.11.2020 r. NA ADRES MAILOWY: paula.nowicka@wskz.pl
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików