Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2020-09-17 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Wyższa Szkoła Gospodarki w Bydgoszczy
Jednostka organizacyjna
Instytut Nauk Społecznych
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
Psychologia
liczba etatów
1
województwo
kujawsko-pomorskie
miasto
Bydgoszcz, Piła, Inowrocław
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
http://www.wsg.byd.pl/strona-glowna.1.html
słowa kluczowe
data publikacji
2020-09-17 00:00:00
data wygaśnięcia
2020-10-04 00:00:00
opis
Instytut Nauk Społecznych Wyższej Szkoły Gospodarki w Bydgoszczy poszukuje kandydata/ki na stanowisko: Wykładowca akademicki - Psycholog Miejsce pracy: Bydgoszcz, Inowrocław, Piła Osoba zatrudniona na stanowisku odpowiedzialna będzie za: prowadzenie zajęć z zakresu psychologii (wykładów i ćwiczeń) na kierunku Psychologia i Pedagogika, prowadzenie części zajęć przy użyciu aplikacji MS Teams, Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego – preferowany stopień doktora, doświadczenia w prowadzeniu zajęć z różnych sfer psychologii, umiejętności przekazywania wiedzy, wysokich zdolności interpersonalnych, umiejętności obsługi narzędzi internetowych do kształcenia zdalnego (oferujemy szkolenia w tym zakresie), Oferujemy: stałą współpracę, ambitną i ciekawą pracę, szkolenia i zniżki na ofertę WSG. WAŻNE! Przed aplikacją prosimy o zapoznanie się z wymogami formalnymi związanymi z procesem rekrutacji - link: WYPEŁNIJ ZGODĘ REKRUTACYJNĄ DLA KANDYDATA. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej : CV, list motywacyjny i wypełnioną zgodę rekrutacyjną dla kandydata z zaznaczeniem stanowiska, na adres mailowy: aplikacja@byd.pl. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików