Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2019-07-19 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Politechnika Koszalińska
Jednostka organizacyjna
Wydział Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
inżynieryjno-techniczne
liczba etatów
1
województwo
zachodniopomorskie
miasto
Koszalin
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
http://wilsigcms.wilsig.tu.koszalin.pl/nauczyciel/ogloszenia
słowa kluczowe
geodezja, geodezja inżynieryjna, naziemny skaning laserowy
data publikacji
2019-07-19 00:00:00
data wygaśnięcia
2019-08-19 00:00:00
opis
Do konkursu mogą przystąpić osoby dla których Politechnika Koszalińska będzie podstawowym miejscem pracy. Oczekiwania i wymagania: 1. Predyspozycje do zespołowej pracy naukowej. 2. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej średnio-zaawansowanym. 3. Tytuł zawodowy mgr. inż. geodezji i kartografii. 4. Mile widziana umiejętność wykonywania pomiarów i opracowywania danych z naziemnego skaningu laserowego. 5. Język polski jako język ojczysty. 6. UWymagane dokumenty:  podanie do JM Rektora,  dyplom uzyskania tytułu zawodowego,  dokumenty potwierdzające wymagania ogłoszeniodawcy,  kwestionariusz osobowy. Miejsce składania/ przesyłania dokumentów: Dziekanat Wydziału Inżynierii Lądowej, Środowiska i Geodezji Politechnika Koszalińska ul. Śniadeckich 2 75-453 Koszalin Wydział zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata. Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z nieprzyjęciem jego oferty. umiejętność samodzielnego działania i organizowania zajęć dydaktycznych.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików