Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2019-07-22 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Politechnika Koszalińska Instytut Wzornictwa
Jednostka organizacyjna
Instytut Wzornictwa
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
dziedzina sztuki
liczba etatów
1
województwo
zachodniopomorskie
miasto
Koszalin
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
https://wzornictwo.tu.koszalin.pl/instytut-2/praca-w-iw/
słowa kluczowe
wzornictwo, design, ubiór, sztuka
data publikacji
2019-07-22 00:00:00
data wygaśnięcia
2019-08-31 00:00:00
opis
Do konkursu mogą przystąpić osoby, które spełniają warunki określone w Ustawie z dnia 27 lipca 2005 roku Prawo o szkolnictwie wyższym (Dziennik Ustaw z 2005 r. Nr 164, poz. 1365 z póź. zm.), oraz w Statucie Politechniki Koszalińskiej §86, i odpowiadają następującym kryteriom kwalifikacyjnym: a. posiada tytuł magistra sztuki w zakresie wzornictwa; b. predyspozycje do pracy w charakterze nauczyciela akademickiego; c. rozszerzona wiedza z zakresu ubioru, przyborów i narzędzi krawieckich, umiejętność obsługi maszynach szwalniczych, znajomość wykrojów i konstrukcji odzieży; d. umiejętność pracy w programach projektowych: (Photoshop, In design, Ilustrator, Lightroom, Corel), w zakresie ubioru (Optitex – wizualizacja na postaci, Marvelous designer – wizualizacja postaci przy tworzeniu wykrojów, Gemin – wykroje); e. znajomość języka obcego (terminologia fachowa); f. umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjność.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików