adiunkt

Jagiellońskie Centrum Rozwoju Leków (JCET)
Uniwersytet Jagielloński
  • Miejsce: Kraków

Opis stanowiska

Do zadań zatrudnionej osoby będzie:
• rozwój działalności badawczej zakresie proponowanej tematyki badań
• pozyskiwanie projektów i finansowania badań
• planowanie, prowadzenie, nadzorowanie i wykonywanie badań.

Wymagania:
• co najmniej stopień doktora z zakresu nauk biomedycznych (min. 4 lata po doktoracie),
• wyróżniająca się aktywność naukowa,
• znajomość zagadnień dotyczących biomedycyny śródbłonka i ściany naczyń krwionośnych,
• preferowana umiejętność podstawowych technik badania śródbłonka: in vitro, in vivo i ex vivo,
• preferowane doświadczenie w uczestnictwie bądź prowadzeniu interdyscyplinarnych badań naukowych,
• udokumentowana zdolność pozyskiwania grantów.
• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Oferujemy:
• zatrudnienie w interdyscyplinarnym laboratorium JCET – pozawydziałowej jednostce UJ,
• dostęp do nowoczesnej aparatury badawczej (patrz www.jcet.eu),
• możliwość zbudowania własnego zespołu,
• przyjazne, inspirujące, interdyscyplinarne środowisko pracy.