Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

starszy wykładowca 2017-08-11 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie
Jednostka organizacyjna
Akademia Górniczo-Hutnicza, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Robotyki, Katedra Konstrukcji iEksploatacji Maszyn
stanowisko
starszy wykładowca
dziedzina nauki
Budowa i Eksploatacja Maszyn
liczba etatów
1
województwo
małopolskie
miasto
Kraków
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
słowa kluczowe
modelowanie metodą elementów skończonych, konstrukcje bioinżynierskie, modelowanie 3d, Oprogramowanie CAD, budowa i eksploatacja maszyn, starszy wykładowca
data publikacji
2017-08-11 00:00:00
data wygaśnięcia
2017-09-13 00:00:00
opis
OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi):  stopień naukowy doktora nauk technicznych w dyscyplinie: Budowa i Eksploatacja Maszyn,  studia magisterskie ukończone na kierunku: Mechanika i Budowa Maszyn,  znajomość co najmniej jednego języka obcego (spośród 4 kongresowych),  doświadczenie w pracy dydaktycznej z zakresu zapisu konstrukcji, grafiki inżynierskiej, podstaw konstrukcji maszyn, projektowania wspomaganego komputerem, projektowania z wykorzystaniem metody elementów skończonych, badania biomateriałów i tkanek, konstrukcji i eksploatacji maszyn i urządzeń  biegła znajomość obsługi komputera w tym pakietów wspomagających komputerowe projektowanie, AutoCad, Solid Works, Inventor  znajomość pakietów MES, Femap  dorobek naukowy w zakresie konstrukcji i eksploatacji maszyn, w tym konstrukcji bioinżynierskich,  wzorowa postawa etyczna (zgodna z www.agh.edu.pl – Dokumenty – „Kodeks Etyczny”).
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików