Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

adiunkt 2017-08-21 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego Wydział Prawa i Administracji
Jednostka organizacyjna
Wydział Prawa i Administracji
stanowisko
adiunkt
dziedzina nauki
prawo
liczba etatów
2
województwo
mazowieckie
miasto
Warszawa
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
www.wpia.uksw.edu.pl/konkursy
słowa kluczowe
data publikacji
2017-08-21 00:00:00
data wygaśnięcia
2017-09-14 00:00:00
opis
od kandydata oczekuje się: bardzo dobrej znajomości problematyki prawa i międzynarodowego i europejskiego, doświadczenia w prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Kandydat powinien posiadać udokumentowaną publikacjami wiedzę o możliwie szerokim spektrum zagadnień związanych ze wskazanej specjalności. Konieczna jest umiejętność prowadzenia działalności organizacyjnej związanej z pracami podejmowanymi w katedrze, doświadczenie w prowadzeniu projektów badawczych.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików