Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2017-08-29 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie
Jednostka organizacyjna
Wydział Zastosowań Informatyki i Matematyki
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
Informatyka
liczba etatów
1
województwo
mazowieckie
miasto
Warszawa
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
http://www.wzim.sggw.pl/
słowa kluczowe
programowanie w języku C/C#, Ergonomia pracy, analiza obrazów, uczenie głębokie, sztuczna inteligencja, informatyka
data publikacji
2017-08-29 00:00:00
data wygaśnięcia
2017-09-13 00:00:00
opis
Kandydat powinien posiadać dyplom doktora nauk technicznych w zakresie informatyki, lub otwarty przewód doktorski z w/w dziedziny, wraz z dyplomem magistra nauk technicznych w zakresie informatyki, w specjalności Techniki Multimedialne. Kandydat również powinien posiadać przygotowanie do prowadzenia zajęć dydaktycznych w języku polskim oraz angielskim. Wymagana jest pogłębiona znajomość zagadnień z zakresu informatyki, sztucznej inteligencji, analizy obrazów, uczenia głębokiego, technologii obliczeniowych. Kandydat powinien posiadać dorobek naukowy w w/w obszarze lub doświadczenie dydaktyczne w prowadzeniu zajęć ze studentami w w/w tematyce. Wymagana jest znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików