Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

profesor nadzwyczajny 2017-12-11 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Politechnika Warszawska
Jednostka organizacyjna
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
stanowisko
profesor nadzwyczajny
dziedzina nauki
Elektronika
liczba etatów
1
województwo
mazowieckie
miasto
Warszawa
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
https://www.bip.pw.edu.pl/Praca-w-Politechnice/Dla-nauczycieli/Profesor-nadzwyczajny-Wydzial-Elektroniki-i-Technik-Informacyjnych11
słowa kluczowe
MOS/MIS, charakteryzacja elektryczna i strukturalna, technologia półprzewodnikowa, nanoelektronika
data publikacji
2017-12-11 00:00:00
data wygaśnięcia
2018-01-15 00:00:00
opis
Kandydat powinien posiadać tytuł naukowy profesora lub stopień naukowy doktora habilitowanego albo stopień naukowy doktora w dyscyplinie Elektronika. Ponadto wymagane są: • znaczące osiągnięcia naukowe w zakresie fizyki i technologii półprzewodnikowej, w szczególności, technik wytwarzania materiałów dla struktur MIS/TFT/cienkowarstwowych, a także dla struktur optoelektronicznych i fotonicznych, M(O)EMS i czujnikowych, metod modyfikacji powierzchni i charakteryzacji elektrycznej, optycznej i strukturalnej warstw oraz układów warstw dla zastosowań w nowoczesnych przyrządach nanoelektroniki i fotoniki, • doświadczenie międzynarodowe w pozyskiwaniu środków finansowych na prowadzenie prac naukowo-badawczych, kierowaniu zespołami naukowymi oraz współpracy z partnerami krajowymi i zagranicznymi, • umiejętność pracy w zespole, • biegłe posługiwanie się językiem polskim i angielskim w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym prowadzenie zajęć dydaktycznych. Dokumenty należy składać w Dziekanacie Wydziału Elektroniki i technik Informacyjnych, ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa (pok.115), tel. 22 2347497.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików