Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

adiunkt 2018-04-25 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Politechnika Warszawska
Jednostka organizacyjna
Wydział Elektroniki i Technik Informacyjnych
stanowisko
adiunkt
dziedzina nauki
Automatyka i Robotyka
liczba etatów
1
województwo
mazowieckie
miasto
Warszawa
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
http://www.bip.pw.edu.pl/Praca-w-Politechnice/Dla-nauczycieli
słowa kluczowe
automatyka, projektowanie algorytmów regulacji, diagnostyka procesów dynamicznych, systemy automatyki DCS i SCADA, sterowniki PLC, projektowanie systemów automatyki w inżynierii chemicznej i energetyce
data publikacji
2018-04-25 00:00:00
data wygaśnięcia
2018-05-16 00:00:00
opis
Kandydat musi znać zagadnienia związane z: projektowaniem układów regulacji procesów dynamicznych, diagnostyką pracy procesów dynamicznych, systemami automatyki DCS (Distributed Control Systems) oraz SCADA (Supervisory Control and Data Acquasition), sterownikami PLC, projektowaniem systemów automatyki w inżynierii chemicznej i energetyce. Kandydat musi posiadać co najmniej 2-letnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych z zakresu automatyki, w tym wykładów, a także posiadać doświadczenie w opiece nad dyplomantami wykonującymi prace inżynierskie i magisterskie, oraz doświadczenie w opracowywaniu zajęć i materiałów do zajęć. Wymienione dokumenty należy składać w Sekretariacie Instytutu Automatyki i Informatyki Stosowanej, ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa, pok. 521, tel. 22-2347397. Bliższych informacji udziela: Sekretariat Instytutu Automatyki i Informatyki Stosowanej, ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa, pok. 521, tel. 22-2347397. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi w terminie do dnia 22.05.2018 r. Politechnika Warszawska zastrzega sobie prawo do zamknięcia konkursu bez wyłonienia kandydata. Niepoinformowanie kandydata o wynikach konkursu jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty. Wygranie konkursu nie jest gwarancją zatrudnienia
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików