Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

adiunkt 2019-06-12 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Uniwersytet Kazimierza Wielkiego
Jednostka organizacyjna
Instytut Pedagogiki
stanowisko
adiunkt
dziedzina nauki
pedagogika
liczba etatów
1
województwo
kujawsko-pomorskie
miasto
Bydgoszcz
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
http://www.ukw.edu.pl/strona/konkursy
słowa kluczowe
data publikacji
2019-06-12 00:00:00
data wygaśnięcia
2019-07-11 00:00:00
opis
• Doktorat z pedagogiki uzyskany w ciągu ostatnich 5 lat, z preferencją dla specjalności pedagogicznych związanych z bezpieczeństwem publicznym lub edukacją obywatelską; • Autorstwo co najmniej 3 recenzowanych i punktowanych publikacji w zakresie pedagogiki; • Doświadczenie w zakresie działalności organizacyjnej na wyższej uczelni, zwłaszcza w obszarze bieżącej działalności związanej z prowadzeniem kierunku studiów, utrzymywaniem programów nauczania oraz nawiązywaniem i wzmacnianiem kontaktów z interesariuszami zewnętrznymi; • Doświadczenie w zakresie działalności dydaktycznej na wyższej uczelni, zwłaszcza w obszarze nauczania przedmiotów pedagogicznych związanych z bezpieczeństwem publicznym lub edukacją obywatelską; • Potwierdzona aktywność w zakresie wykorzystywania wiedzy pedagogicznej we wzmacnianiu bezpieczeństwa jednostek i społeczności lokalnych w obliczu zagrożeń przestępstwami i innymi naruszeniami prawa; • Dodatkowym atutem będzie współpraca z Policją.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików