Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2019-07-12 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Instytut Anglistyki Uniwersytetu Szczecińskiego
Jednostka organizacyjna
Wydział Filologiczny, Uniwersytet Szczeciński
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
językoznawstwo
liczba etatów
1
województwo
zachodniopomorskie
miasto
Szczecin
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
słowa kluczowe
asystent, językoznawstwo
data publikacji
2019-07-12 00:00:00
data wygaśnięcia
2019-08-13 00:00:00
opis
Kryteria: 1. ukończone studia magisterskie w zakresie filologii angielskiej lub ukończone studia magisterskie na kierunku filologicznym lub pokrewnym (np. literaturoznawstwo, językoznawstwo, filmoznawstwo, kulturoznawstwo) w kraju anglojęzycznym, 2. otwarty przewód doktorski z zakresu językoznawstwa, 3. dorobek naukowy w języku angielskim, 4. gotowość do prowadzenia różnych zajęć z zakresu filologii angielskiej, kierunku Global Communication oraz praktycznej nauki języka angielskiego, 5. gotowość do odbywania zajęć w ciągu całego tygodnia oraz co drugi weekend (studia niestacjonarne), 6. dostępność w miejscu zatrudnienia (tzn. w Szczecinie) w każdym dniu tygodnia,
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików