Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2019-10-11 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Politechnika Gdańska
Jednostka organizacyjna
Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
Inżynieria Lądowa i Transport
liczba etatów
1
województwo
pomorskie
miasto
Gdańsk
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
www.praca.pg.gda.pl
słowa kluczowe
data publikacji
2019-10-11 00:00:00
data wygaśnięcia
2019-11-10 00:00:00
opis
Katedra Konstrukcji Metalowych Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska poszukuje osoby na stanowisko asystenta. Dokumenty należy złożyć do 10.11.2019 roku w Biurze Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska Politechniki Gdańskiej, Gdańsk. pok. 156 GG. Kandydat powinien posiadać stopień mgr inż. nauk technicznych w dyscyplinie budownictwo i być przygotowanym do prowadzenia zajęć dydaktycznych w języku polskim. Kandydat powinien wykazać się minimum jednym z niżej wymienionych doświadczeń: - prowadzenie zajęć dydaktycznych (minimum 1 semestr) na uczelni wyższej na kierunku budownictwo, w tym zajęć z zakresu projektowania konstrukcji metalowych, - doświadczenie w projektowaniu konstrukcji min rok. - doświadczenie jako wykonawca w grancie badawczym. Kandydat powinien znać przynajmniej jeden program komputerowy do graficznego projektowania typu CAD. Kandydat powinien znać minimum dwa programy analizy konstrukcji np. ARSA, RFEM, SOFISTIK lub ABAQUS.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików