Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

adiunkt 2019-11-07 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie
Jednostka organizacyjna
Instytut Administracji i Finansów
stanowisko
adiunkt
dziedzina nauki
ekonomia i finanse
liczba etatów
1
województwo
mazowieckie
miasto
warszawa
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
słowa kluczowe
doktor, adiunkt, finanse i rachunkowość
data publikacji
2019-11-07 00:00:00
data wygaśnięcia
2019-12-15 00:00:00
opis
INSTYTUCJA: Wszechnica Polska Szkoła Wyższa w Warszawie (Instytut Administracji i Finansów) MIEJSCE PRACY: Warszawa STANOWISKO: Adiunkt DYSCYPLINA NAUKOWA: ekonomia i finanse TERMIN SKŁADANIA OFERT: 15.12.2019 r. SŁOWA KLUCZOWE: doktor, adiunkt, finanse i rachunkowość Kandydat powinien spełniać następujące kryteria: 1. Stopień doktora nauk społecznych w zakresie ekonomii i finansów. 2. Co najmniej dwuletnie doświadczenie dydaktyczne na poziomie akademickim. 3. Udokumentowany dorobek naukowy (publikacje, udział w konferencjach). 4. Gotowość podjęcia zatrudnienia w uczelni jako podstawowym miejscu pracy. Kandydat powinien przesłać CV uwzględniające ww. kryteria oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby niniejszej rekrutacji na adres e-mail: wszechnica@wszechnicapolska.edu.pl.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików