Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2020-07-02 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Politechnika Wrocławska
Jednostka organizacyjna
Wydział Chemiczny
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
nauki ścisłe i przyrodnicze
liczba etatów
1
województwo
dolnośląskie
miasto
Wrocław
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
http://ofertypracy.pwr.wroc.pl/SitePages/szczegoly2.aspx?jobid=2675
słowa kluczowe
chemia; peptydy; metody spektroskopowe
data publikacji
2020-07-02 00:00:00
data wygaśnięcia
2020-08-03 00:00:00
opis
Opis stanowiska: prowadzenie działalności naukowo-badawczej w zakresie projektowania, syntezy i badań strukturalnych peptydów oraz prowadzenie działalności dydaktycznej w zakresie prowadzenia kursów podstawowych Wydziału Chemicznego PWr. Zadania: - racjonalne, komputerowo wspomagane projektowanie peptydów o określonych właściwościach; - synteza zaprojektowanych peptydów; - badania strukturalne z wykorzystaniem technik spektroskopowych, mikroskopowych i krystalografii; - prezentowanie i publikowanie wyników na forum krajowym i międzynarodowym; - przygotowanie wniosków grantowych; - prowadzenie zajęć audytoryjnych i laboratoryjnych w języku polskim i angielskim. Wymagania: - stopień doktora nauk chemicznych; - doświadczenie w zakresie chemii peptydów udokumentowane publikacjami o zasięgu międzynarodowym; - doświadczenie w uzyskiwaniu funduszy na badania naukowe; - dobry ogólny dorobek naukowy w zakresie nauk chemicznych (publikacje, komunikaty konferencyjne, stypendia, nagrody, etc); - dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików