Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2020-10-22 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Politechnika Częstochowska
Jednostka organizacyjna
Wydział Inżynierii Mechanicznej i Informatyki
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
ścisłych i przyrodniczych
liczba etatów
1
województwo
śląskie
miasto
Częstochowa
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
słowa kluczowe
data publikacji
2020-10-22 00:00:00
data wygaśnięcia
2020-11-24 00:00:00
opis
Kandydat na stanowisko asystenta powinien posiadać: • Tytuł inżyniera oraz magistra uzyskany na kierunku Informatyka. • Ukończone Studium Przygotowania Pedagogicznego. • Doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych w zakresie podstaw informatyki i programowania w języku C++ oraz zarządzania projektami informatycznymi. • Znajomość problematyki z zakresu informatyki stosowanej, mechaniki komputerowej i wykorzystania algorytmów sztucznej inteligencji, w szczególności algorytmów rojowych, w zagadnieniach termomechanicznych. • Posiadanie wiedzy z zakresu modelowania numerycznego i symulacji komputerowych zjawisk termomechanicznych. • Posiadanie planu rozwoju zawodowego - wszczęty przewód doktorski. • Autorstwo publikacji z zakresu informatyki stosowanej i mechaniki komputerowej. • Doświadczenie w prezentacji wyników badań (konferencje, seminaria). • Doświadczenie w organizowaniu konferencji. • Doświadczenie w pracach organów uczelni wyższych. • Bardzo dobra znajomość języka polskiego (w przypadku obcokrajowców). • Znajomość języka angielskiego potwierdzona certyfikatem. • Mile widziana opinia samodzielnego pracownika naukowego o kandydacie. • Gotowość do zatrudnienia w Politechnice Częstochowskiej, jako podstawowym miejscu pracy w pełnym wymiarze czasu pracy.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików