Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2020-07-06 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Uniwersytet Gdański Wydział Chemii
Jednostka organizacyjna
Wydział Chemii, Katedra Chemii Organicznej
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
Chemia
liczba etatów
1
województwo
pomorskie
miasto
Gdańsk
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
http://chemia.ug.edu.pl/wydzial/oferty_pracy
słowa kluczowe
data publikacji
2020-07-06 00:00:00
data wygaśnięcia
2020-08-05 00:00:00
opis
OPIS (tematyka, oczekiwania, uwagi): chemia organiczna, synteza organiczna, chemia węglowodanów, spektroskopowe i analityczne metody badania związków organicznych, badanie aktywności biologicznie czynnych związków organicznych. Kandydaci na wyżej wymienione stanowisko powinni spełniać następujące wymagania: posiadać doświadczenie w przygotowywaniu i realizacji grantów badawczych, mieć predyspozycje do pracy naukowej i dydaktycznej, posiadać zdolność zarówno do samodzielnej pracy, jak i pracy w grupie, posiadać znaczący dorobek naukowy w obszarze badań dotyczących syntezy organicznej, posługiwać się angielskim w mowie i piśmie w stopniu pozwalającym na prowadzenie zajęć dydaktycznych i przygotowywanie projektów badawczych i manuskryptów publikacji naukowych. Dodatkowym atutem będą odbyte kursy, otrzymane nagrody i wyróżnienia związane z wykonywaniem pracy naukowej.
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików