Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2020-08-18 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie
Jednostka organizacyjna
Wydział Architektury Wnętrz
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
sztuki piękne i konserwacja
liczba etatów
1
województwo
mazowieckie
miasto
Warszawa
przedział wynagrodzenia
Link do strony www
www.asp.waw.pl
słowa kluczowe
data publikacji
2020-08-18 00:00:00
data wygaśnięcia
2020-09-18 00:00:00
opis
Konkurs na stanowisko asystenta w Katedrze Projektowania Wnętrz i Mebli na Wydziale Architektury Wnętrz w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Wymagane kwalifikacje: • posiadać dyplom ukończenia Akademii Sztuk Pięknych kierunek architektura wnętrz specjalizacja projektowanie wnętrz • wykazać się samodzielnym dorobkiem twórczym w dziedzinie projektowania wnętrz mieszkalnych oraz co najmniej stażem studenckim w dziedzinie projektowania wnętrz publicznych • wykazywać się znajomością specyfiki programowej Wydziału Architektury Wnętrz w Warszawie • przedstawić portfolio dorobku twórczego – ze szczególnym uwzględnieniem zrealizowanych projektów wnętrz • posiadać umiejętności organizacyjne do pracy z młodzieżą (mile widziane wcześniejsze doświadczenie pedagogiczne) • wykazać się znajomością języka angielskiego w stopniu komunikatywnym Wymagane dokumenty: • podanie • życiorys z uwypukleniem dorobku zawodowego • portfolio • kwestionariusz osobowy • odpisy dyplomów • fotografia Dokumenty przyjmuje: Dokumenty należy przesłać e-mailem do Dziekanatu Wydziału Architektury Wnętrz na adres waw@asp.waw.pl Posiedzenie komisji kwalifikacyjnej odbędzie się dnia: 23.09.2020 godz. 10.00 Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi: 23.09.2020 godz.10.45
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików