adiunkt

  • Miejsce: Warszawa

Opis stanowiska

DZIEKAN
WYDZIAŁU LINGWISTYKI STOSOWANEJ
za zgodą Rektora Uniwersytetu Warszawskiego
ogłasza konkurs w Katedrze Białorutenistykij na stanowisko:
– adiunkta w zakresie językoznawstwa angielskiego, specjalność:
przekładoznawstwo – zatrudnienie w formie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu od
1.10.2016 r. do 30.09.2018 r.
Do konkursu mogą przystąpić osoby, które zgodnie z Ustawą – Prawo o szkolnictwie wyższym z dnia
27.07.2005 r. z późniejszymi zmianami (Dz.U. nr 84/2011 poz. 455) i Statutem Senatu UW posiadają:
– stopień doktora nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa,
– tytuł magistra w zakresie lingwistyki stosowanej ze specjalnością nauczycielską oraz
tłumaczeniową,
– doświadczenie badawcze i dydaktyczne,
– dorobek naukowy ze szczególnym uwzględnieniem przekładoznawstwa,
– doświadczenie redakcyjne.
Kandydaci winni złożyć:
– podanie skierowane do Rektora z prośbą o zatrudnienie, z dopiskiem o wyrażeniu zgody na
przetwarzanie zgody danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu
rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych;
– kwestionariusz osobowy (do pobrania ze strony UW);
– życiorys uwzględniający szczegółowo dotychczasową drogę zawodową,
– dyplom doktora nauk humanistycznych w zakresie językoznawstwa,
– dyplom magisterski w zakresie lingwistyki stosowanej ze specjalnością nauczycielską oraz
– informację o osiągnięciach naukowych i dydaktycznych,
– spis publikacji,
– opinię samodzielnego pracownika naukowego o dotychczasowej pracy dydaktycznej i
naukowej kandydata,
– zobowiązanie do podjęcia zatrudnienia w UW jako głównym miejscu pracy.
Dokumenty należy składać osobiście lub pocztą do 10 czerwca 2016 r. w Dziekanacie Wydziału
Lingwistyki Stosowanej UW ul. Szturmowa 4 (pok. 307) w godz. od 9.00 do 16.00.
Konkurs zostanie rozstrzygnięty przez Wydziałową Komisję Konkursową do 10 czerwca 2016 r.
Konkurs jest pierwszym etapem określonej w statucie UW procedury zatrudnienia na stanowisku
nauczyciela akademickiego a jego pozytywne rozstrzygnięcie stanowi podstawę do dalszego
postępowania
Wydział zastrzega sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.