Uwaga: funkcjonalność "szukaj w wybranym województwie" jest niedostępna z klawiatury. Prosimy przejść do "wyszukaj według kryteriów".

Wybierz województwo:

mapa województw
zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie dolnośląskie opolskie łódzkie śląskie świętokrzyskie małopolskie podkarpackie

Podaj przynajmniej jedno kryterium.

Uwaga! Wyszukiwarka przeszukuje bazę ogłoszeń w następujący sposób: dla hasła np. informatyka (wpisanego w pole np. dziedzina nauki) wyszukiwane są jedynie wpisy, których dziedzina zaczyna się od słowa informatyka, natomiast znak % zastępuje w haśle dowolny ciąg znaków, dzięki czemu na hasło %informatyka wyszukiwane są również wpisy z dziedziny nauki techniczne, informatyka.

Dodaj ogłoszenie

Możesz dodać własne ogłoszenie o stanowiskach pracy na uczelni.

Zarejestruj się

asystent 2019-01-02 00:00:00

rodzaj_instytucji
uczelnia
nazwa_instytucji
SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny
Jednostka organizacyjna
Wydział Psychologii
stanowisko
asystent
dziedzina nauki
Psychologia
liczba etatów
1
województwo
mazowieckie
miasto
Warszawa
przedział wynagrodzenia
3710 złotych brutto
Link do strony www
https://www.swps.pl/uczelnia/oferty-pracy/aktualne/129-warszawa/18672-badacz-psycholog-wydzial-psychologii-1
słowa kluczowe
data publikacji
2019-01-02 00:00:00
data wygaśnięcia
2019-01-16 00:00:00
opis
Wydział Psychologii Uniwersytetu SWPS poszukuje kandydatów na stanowisko badacza/psychologa w projekcie badawczym pt.: „Opracowanie i upowszechnienie narzędzi diagnostycznych do oceny zdolności poznawczych dzieci i młodzieży. POWR.02.10.00-00-9002/17. Termin nadsyłania dokumentów mija 16 stycznia 2019 r. Miejsce pracy: Warszawa. Zadania: • Wsparcie w procesie przygotowania procedur badawczych; • Rekrutacja uczestników do badań z próby ogólnej; • Przeprowadzenie badań okulograficznych wraz z baterią testów wykonaniowych z dziećmi w wieku 5-15 lat z próby ogólnej; • Statystyczna analiza danych i ich interpretacja; • Udział w spotkaniach zespołu badawczego. Wymagania: • Tytuł magistra psychologii; • Doświadczenie w badaniach okulograficznych potwierdzone poprzez co najmniej 1 wystąpienie konferencyjne lub 1 publikację artykułu opartą na badaniach okulograficznych w ciągu ostatnich 3 lat; • Potwierdzone doświadczenie w badaniach dzieci poniżej 10 roku życia; • Zaawansowane umiejętności prowadzenia analiz statystycznych; • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole. Oferujemy: • Umowę o pracę na okres 10 miesięcy w wymiarze 20 godzin tygodniowo; • Wynagrodzenie 3710 PLN brutto miesięcznie; • Możliwość rozwoju profesjonalnego i specjalistycznych treningów. Wymagane dokumenty: • CV naukowe zawierające w szczególności: o dane projektów badawczych, w których kandydat(ka) brał(a) udział wraz z opisem roli w zespole i zakresu prowadzonych prac; o listę publikacji lub wystąpień konferencyjnych. Termin nadsyłania aplikacji: 16 stycznia 2019. Termin rozstrzygnięcia konkursu: 21 stycznia 2019. Aplikacje prosimy przesyłać poprzez LINK do strony jednostki podany powyżej. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi Kandydatami
załączniki
kod qr

Możesz pobrać to ogłoszenie na swój telefon, korzystając z powyższego kodu QR.


Informacja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania wyników konkursów na stanowiska nauczycieli akademickich


Instrukcja dla pracowników uczelni dotycząca publikowania ogłoszeń w bazie


UWAGA – aby móc przeglądać ogłoszenia w bazie nie trzeba się logować.

Możliwość publikowania ogłoszeń w bazie mają TYLKO uczelnie. Ogłoszenia o konkursach na stanowiska w instytutach badawczych są zamieszczane w Biuletynie Informacji Publicznej MNiSW, tam też można znaleźć wzory formularzy zgłoszeniowych dla instytutów oraz instrukcję ich wypełniania i wysyłania.

W przypadku problemów z publikacją ogłoszeń (np. przyczyn ich odrzucenia) prosimy o kontakt - 22 50 17 165.


UWAGA - załączniki dodawane do ogłoszeń publikowanych w bazie muszą spełniać wymagania WCAG 2.0. Co oznacza, że NIE MOGĄ TO BYĆ SKANY.
Podstawa prawna: Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 12 kwietnia 2012 r. w sprawie Krajowych Ram Interoperacyjności, minimalnych wymagań dla rejestrów publicznych i wymiany informacji w postaci elektronicznej oraz minimalnych wymagań dla systemów teleinformatycznych.

pobierz darmowe oprogramowanie
do przeglądania plików