inne

Centrum Biotechnologii
Politechnika Śląska w Gliwicach
  • Miejsce: Gliwice

Opis stanowiska

OGŁOSZENIE
REKTOR POLITECHNIKI ŚLĄSKIEJ,
z siedzibą w Gliwicach przy ul. Akademickiej 2A
poszukuje osób na stanowisko:
Dyrektor Centrum Biotechnologii
1. Obowiązki osoby zatrudnionej na stanowisku Dyrektora Centrum Biotechnologii określa Regulamin Centrum Biotechnologii.

2. Wymagania:
1) obligatoryjne:
– posiadanie tytułu lub stopnia naukowego doktora habilitowanego,
– 3 lata doświadczenia w pracy na stanowisku kierowniczym w instytucjach naukowych, centrach badawczo-rozwojowych lub jednostkach sektora prywatnego realizujących projekty badawcze i zatrudniających nie mniej niż 30 osób,
– udokumentowane doświadczenie w pozyskiwaniu środków inwestycyjnych i zarządzaniu projektami krajowymi i międzynarodowymi,
– opracowanie koncepcji dotyczącej funkcjonowania Centrum Biotechnologii /forma prezentacji multimedialnej, złożoną na nośniku elektronicznym/.
2) dodatkowe:
– zdolności menadżerskie,
– wiek poniżej 60 lat,
– wysokie zdolności interpersonalne,
– kreatywność,
– odpowiedzialność,
– zaangażowanie w pracę,
– wysoka kultura osobista.
3. Politechnika Śląska oferuje:
– zatrudnienie w prestiżowej Uczelni technicznej na Śląsku,
– umowę na okres próbny /3 m-ce/,
– pełny etat,
– stabilność zatrudnienia
4. Wymagane dokumenty:
– CV i list motywacyjny,
– informacje o dotychczasowym przebiegu pracy zawodowej, dorobku naukowym i zawodowym,
– poświadczone za zgodność z oryginałem kopie dokumentów potwierdzających przebieg pracy zawodowej i wykształcenia /kopie dokumentów mogą być poświadczone za zgodność z oryginałem przez kandydata/,
– oświadczenie, że kandydat nie był skazany za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe,
– oświadczenie o korzystaniu z pełni praw publicznych,
– poświadczone za zgodność z oryginałem kopie dowodu osobistego lub innego dokumentu potwierdzającego tożsamość,
– oświadczenie kandydata o zatrudnieniu w Centrum Biotechnologii jako jedynym miejscu pracy,
– opracowana koncepcja dotycząca funkcjonowania Centrum Biotechnologii,
– dokumenty potwierdzające uzyskanie tytułu lub stopnia naukowego doktora habilitowanego,
– dokumenty potwierdzające dodatkowe kwalifikacje, uprawnienia, certyfikaty, staże, szkolenia,
– kwestionariusz osobowy kandydata /dostępny na stronie www.polsl.pl w zakładce „oferty pracy”/,
– oświadczenie o wyrażeniu zgody kandydata na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby prowadzonego postępowania konkursowego oraz po jego zakończeniu,

– informacje o sposobie kontaktowania się z kandydatem /adres do korespondencji, adres mailowy, telefon kontaktowy/.
Uwaga: W toku postępowania kwalifikacyjnego kandydat może być poproszony o przygotowanie i przedłożenie dodatkowych dokumentów niewymienionych w niniejszym ogłoszeniu.
5. Inne informacje:
Materiały informacyjne dotyczące funkcjonowania Centrum Biotechnologii:
– kserokopia regulaminu Centrum Biotechnologii,
– kserokopia sprawozdania finansowego Centrum Biotechnologii za rok 2017r.

będą udostępnione do wglądu kandydatom na stanowisko dyrektora w siedzibie Centrum Biotechnologii Politechniki Śląskiej, ul. Krzywoustego 8 w Gliwicach, w dniach roboczych Centrum w godzinach od 8.00 do 15.00 od dnia następnego po dniu ogłoszenia zaproszenia do składania zgłoszeń na stanowisko dyrektora do ostatniego dnia składania zgłoszeń.

Oferty zawierające komplet wymaganych dokumentów, należy składać w zamkniętej kopercie, z dopiskiem: „Dyrektor Centrum Biotechnologii Politechniki Śląskiej” w terminie do dnia 6 kwietnia 2018 roku, osobiście w Dziale Spraw Osobowych, przy ul. Akademickiej 2A, pokój nr 43 (wejście od biura podróży) lub przesłać na adres:
POLITECHNIKA ŚLĄSKA
ul. Akademicka 2A
44-100 Gliwice

Oferty niekompletne lub dostarczone po terminie nie będą rozpatrywane.
Rektor

Prof. dr hab. inż. Arkadiusz MĘŻYK